(ФОТО) Славната Хурем во деветтиот месец поубава од било кога: Сесија фотографии со голо трудничко стомаче!

Актерката Меријам Узерли, која се прослави играјќи ја султанијата Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, одбројува до породувањето. Имено, славната Хурем го чека своето второ дете, а сега објави фотографија на Инстаграм во 9-от месец од бременоста.
Актерката позираше во црвен фустан додека седеше на креветот, а до израз дојде нејзиниот труднички стомак.
Фановите беа воодушевени и во коментарите напишаа дека Хурем изгледа одлично.
Инаку, Узерли веќе ја има ќерката Лара и треба наскоро да се породи.

„Ако сè оди како што треба, ќе родам девојче во јануари. Лара долго сакаше брат или сестра, пресреќна сум што нејзината желба наскоро ќе се оствари и среќна сум затоа што основам семејство“, изјавила Хурем за турските медиуми во септември, но не сакала да го открие името на нејзиниот емотивен партнер.

Порај тоа, Мерјем објави и сесија фотографии со разголен труднички стомак на кои навистина изгледа одлично…Погледнете:

Фото: Instagram.com/meryemuzerlimeryem/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …