(ФОТО) Синот на Мајкл Даглс добил второ дете: Се огласил и гордиот дедо!

Мајкл Даглас доби уште едно внуче. Неговиот најстар син Камерон стана татко на едно момче.
Камерон, кој е ист како татко му, со новостите се пофалил на Инстаграм. Тој објавил фотографија на која позира со својата девојка Вивијан Тибес, која го држи новороденчето и нивната тригодишна ќерка Луа.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Cameron Douglas (@cameronmorrelldouglas)


“Јас сум многу среќен за Вивијан и тебе. Мислам дека Луа сè уште не е сигурна во ова. Каков божиќен подарок”, коментирал гордиот дедо Мајкл.
Се јавила и неговата сопруга Кетрин Зита Џонс.
“Лицето на Луа… смешно! Честитки!”.
Мајкл Даглас, 42-годишниот Камерон го добил од бракот со Диандра Лукер, а со Зета-Џонс ги има 20-годишниот Дилан и 17-годишната Керис.

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) На концертот на Адел во Лас Вегас ќе можат да дојдат само луѓе кои се вакцинирани и имаат негативен тест

Обожавателите кои сакаат да присуствуваат на концертот на пејачката Адел во Лас Вегас мора да …