(ФОТО) ОБЈАВИЛ НА ИНСТАГРАМ – Кристијано Роналдо со семејството Божик слави во Дубаи

„Многу љубов, здравје и среќа“, порачал Португалецот
Кристијано Роналдо ќе го прослави Божиќ во Дубаи со својата девојка Џорџина Родригез и децата.
Португалецот објави фотографија на Инстаграм со Џорџина и децата пред елката и заработи милиони лајкови.
„Ви посакуваме Среќен Божиќ! Многу љубов, здравје и среќа“, порачал Португалецот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) ММА – Легендарниот Бразилец бурно ја прославил победата па дознал дека борбата не е готова

НЕВЕРОЈАТНА ситуација му се случила на славниот бразилски ММА борец Зулузињо на приредна на руска …