(ФОТО) Новогодишна атмосфера за почит: Погледнете како PUB Делчево го украсиле локалот!

Нема кој нема да застане покрај овој локал во Делчево кој сигурно дека оддалеку ги привлекува своите гости – со прекрасните украси…
И, кога ќе го видите како е украсен ќе се потсетите дека за нешто повеќе од една недела ни пристигнува новата 2021. година а за која сигурно дека сите очекуваме и посакуваме да биде многу подобра од оваа што ја испраќаме.
Погледнете го PUB Делчево како е украсен…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) И’ покрај пандемијата тие се среќни: Ова се 5. најсреќните земји во светот

И’ покрај пандемијата која трае повеќе од една година, некои земји можат да се пофалат …