Овие три хороскопски знаци се најголемите срцекршачи

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
ПРЕКИНИТЕ се секогаш ужасни. Но, има и такви луѓе кои редовно кршат срце, а тие никогаш не биле оставени.
Тие се доволно слатки и шармантни за да се заљубат во нив, но доволно цврсти за да го скршат срцето на партнерот во моментот кога веќе нема да чувствуваат љубов и страст.
Овие три хороскопски знаци се познати како најголеми срцекршачи.

Лав
Неговата самодоверба и енергија ги тера сите автоматски да гравитираат кон припадниците на овој знак, па затоа тие често имаат мноштво врски зад себе. Проблемот е во тоа што Лавовите се себични. Тие секогаш ги ставаат своите најдобри интереси на прво место, никогаш желбите и потребите на нивниот партнер. Кога врската ќе им здодее, тие не се мачат да работат на тоа за да ја вратат во живот, туку едноставно се откажуваат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Ова е најмудриот хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …