(ФОТО) Не им требаше долго: Кардашијанки се враќаат на малите екрани

Познатото реално семејство Кардашијан на почетокот на есента објави дека ќе престане да го снима сопственото реално шоу. „Keeping Up with the Kardashians” “ повеќе нема да се емитува, а 20-тата сезона ќе биде последна.
Сепак, одлуката за повлекување од малите екрани не траеше долго. Имено, само неколку месеци подоцна, стана познато дека едно од најпознатите семејства во целиот свет ќе се врати на телевизија – и тоа ќе се случи побрзо од очекуваното.
Имено, Кардашијани потпишале договор со стриминг сервисот „Хулу“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Договорот ее потпишан со сестрите Ким, Клои и Кортни Кардашијан, нивната мајка Крис Џенер, како и полусестрите Кендал и Кајли. Оваа пријателска компанија ќе мора да создаде своја содржина што ќе се емитува не само во Америка, туку и во други земји.
Деталите сè уште не се познати, како и дали сите ријалити ѕвезди повторно ќе се појават на екраните. Во исто време, лансирањето на новата програма е закажано за следната година.

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …