(ФОТО) Лејди Гага во топлес издание ги полудела фановите

Американската пејачка Лејди Гага позирала во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушевила обожавателите ширум светот.
Имено, пејачката ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега позира за официјалната страница на Инстаграм на овој бренд топлес.
„Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите“, напиша таа во описот на објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HAUS LABORATORIES (@hauslabs)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Џеј Ло ја потврдила врската со Бен: Најдраг и е албумот кој го посветила на својот дечко Афлек

Додека нејзиниот поранешен свршеник страда за неа, латино дивата целосно ја поминала целата драма. Таа …