(ВИДЕО) Какво бламирање: Водителка на „Пинк“ го прашала Дејан Матиќ: „Дали не гледате?“

Не би постоел никаков проблем ако општо не е познат фактот дека популарниот пејач е слеп…
Водителката на емисијата „Премиера викенд Специјал“, што се емитува на ТВ Пинк, направила голема грешка, прашувајќи го пејачот Дејан Матиќ – дали ме гледате?
Матиќ се приклучил на шоуто преку повик на Вибер, во живо, а двајцата водители кои седеле во студиото се обиделе да воспостават контакт со него.
Во еден момент, една од водителките го прашала пејачот: „Можеш ли да не слушнеш и видиш?“.
Не би постоел никаков проблем ако општо не е познат фактот дека популарниот пејач и брат на Саша Матиќ е слеп.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …