Наскоро нова сезона на „Преспав“

Каков го оставивме, таков и го начекавме. Сплетки, интриги, љубовни заврзлами… и по некој турист. Нова сезона на „Преспав“ наскоро на МРТ1.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) ДРАМА во Истанбул: Убавата турска глумица открила дека го напушта снимањето поради болест

Неслихан се онесвестила за време на снимањето на серијата „Ќерката на амбасадорот“.   View this …