(ФОТО) И’ Игор Иџе Стефановски позитивен на ковид-19:„ Сега малку одмор!“

По завршувањето на годинешната автомобиска сезона, Игор Иџе Стефановски по враќањето дома соопшти дека после тестирањето и’ тој е позитивен на ковид – 19. Но, нашиот автомобилски ас е секигаш оптимист...

За жал,позитивен! Сега малку одмор и да се надеваме дека се ќе биде во ред.🙏❤️

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Новак за еден ден од тениски негативец до херој

Новак Ѓоковиќ во последно време е постојано на мета на светските медиуми, притисокот врз најдобриот …