(ВИДЕО) СЕ’ ЗА РЕКЛАМА: Џенифер Лопез потполно гола

Пејачката џенифер Лопез планира да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а за заштитно лице се избрала себе.
Пејачката за рекламата снимила спот во кој е целосно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Единствено што пејачката оставила на себе е вереничкиот прстен, со огромен дијамант, кој и го подарил Алекс Родригез.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) Лекарите и рекле дека не може да има деца па потоа на 46. години родила тројки

Кога Џорџија Фостер имала 36 години, лекарите и рекле дека никогаш нема да може да …