(ФОТО) Винсент Касел и на преполна плажа не може да и одолее на 30. години помладата сопруга!

Како што е вообичаено за него, францускиот актер Винсент Касел ја поминува оваа зима во Бразил, каде ужива во жештините на песочна плажа, придружуван од сопругата, 30. години помладата француската манекенка Тина Кунаки, која и понатаму, од ден на ден, го маѓепсува со својата убавина.
Нив ги придружувала нивната едногодишна ќерка Амазони, но и 10-годишната ќерка на Касел, Леони, која им помага околу помалечката сестра. Винсент Касел ја доби Леони во неговиот поранешен брак, оној со познатата Моника Белучи, а покрај неа, поранешните сопружници ја имаат и 16-годишна Дева, која веќе тргна по стапките на нејзината мајка и се занимава со манекенство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by showbuzz.hr (@showbuzzhr)

Но, големо внимание привлекла атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која дополнително го истакна својот потемен пат со бел едноделен костим за капење, популарниот ‘бразилски крој’, на кој дури и славниот актер не можел да одолее. Додека седела во неговиот скут, Винсент го земал мобилниот телефон и решил да ја ‘овековечи’ нејзината позадина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hot news 2020 (@2020_news_famous)

После тоа, тие малку се поиграле со едногодишниот Амазон, потоа Касел ангажирал масер на плажа, а на крајот Тина и 10-годишната Леони носејќи го најмладиот член на семејството се оддалечиле од плажата.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПОМАЛ БРОЈ ТЕСТОВИ ПА ПОМАЛКУ ЗАБОЛЕНИ: Во Македонија денеска се регистрирани 820 нови случаи на Ковид 19: Починати се 32 лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани …