Ова се најзабавните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…

Ако правите забава, овие хороскопски знаци ќе ги сакате меѓу гостите.
Живеат за „забава“ и даваат се’ од себе да уживаат, но и сите околу нив.
Ова се петте најзабавни хороскопски знаци, тврдат астролозите.

Овен
Тие имаат позитивен пристап кон животот и се обидуваат да донесат нешто возбудливо секој ден. Тие се многу страствени и лесно ја шират таа енергија на другите.

Близнаци
Тие се авантуристи и сакаат да бидат меѓу луѓето. Нивната енергија е заразна, така што тие се душата на секоја забава.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 30.07.2021: Се’ повеќе, почнувате да пропуштате нечие присуство или емоционално внимание. Нема причина да ги потиснувате вашите чувства и потреби…

Овен Љубов: Кога се среќавате со саканата личност, осмислете забава што одговара на вашите заеднички …