(ФОТО) ГЛАСИНИ – ГЛУМИЦАТА СЕ РАЗВЕДУВА ПОСЛЕ 18 ГОДИНИ: Тоа би можело да ја чини дури 200. милиони долари!

Долго време се шпекулираше за разводот на актерката Џулија Робертс и Дени Модер.
Како што се пренесува, семејството на Дени не може да ја поднесе познатата снаа, па неговата сестра Џил Модер во повеќе наврати отворено изјавила дека Џулија е вообразена, разгалена дива која бара посебен третман не само за себе, туку и за своите деца, па кога ги вози на училиштето бара да и се обезбеди посебен паркинг само за неа, додека нејзините деца на училиште јадат само одбрани оброци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Исто така, остатокот од семејството на Модер, наводно, не го толерира тоа, додека за него се пишува дека има склоност кон измама.
Двојката е во брак 18 години, иако често може да се слушне дека имало разидувања.


Сепак, медиумите сега пишуваат дека парот се разведува, а веста на денот е дека разводот може да ја чини актерката дури 200 милиони долари, пренесуваат странските медиуми, бидејќи немале потпишано предбрачен договор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …