НАЈУБАВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ – ВИДЕО ШТО ЌЕ ВЕ ТРОГНЕ: Мајката секогаш го препознава своето дете!

Еден син решил да ја изненади својата мајка откако порано пристигнал дома од војска и ја чека пред нејзината работа, а му помогнале неговиот татко и дедо кои ја снимија реакцијата на трогната мајка и ова прекрасно видео...
Врската помеѓу мајката и детето е посебна, таа не праекинува дури и кога детето ќе порасне и ќе го најде својот животен пат. Доказ за тоа е трогателното видео кое стана вирален хит.
Тој прикажува еден млад човек кој служи во американската војска во Ирак и по долго отсуство тој конечно пристигнал дома. Тој решил да ја изненади својата мајка со враќањето, а дедо и татко му помогнале во сè.
Тој седел во униформа на ѕидот спроти продавницата во која таа работи, со наочари за сонце и се преправал дека чита весник за да види дали таа ќе го препознае. Не знаејќи за сето тоа, неговата мајка поминала покрај него и го погледнала. Но, мајчината интуиција ја натерала да погледна уште еднаш – кога сфатила дека тоа е навистина нејзиниот син. Таа се стрчала кон него во најубавата можна прегратка, која ја чекала премногу долго.
Погледнете го видеото:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Суперхикс Банда инструментале ја промовираа новата песна „Добар човек”

Суперхикс го промовираа својот нов сингл со наслов “Добар Човек” и анимиран видеоспот авторско дело …