(ФОТО) Животот покрај домашните миленици никогаш не е здодевен: Тоа го покажуваат и овие премногу смешни фотки!

Ако сте сопственик на домашно милениче, поимот здодевност секако ви е потполно туѓ, бидејќи во соживот со животно едноставно нема време за такво нешто.
Но, на нашите миленици понекогаш им е здодевно и одлучуваат да влезат во секакви ситуации, кои понекогаш нè забавуваат, а понекогаш и нè лутат.
Погледнете што прават овие смешни миленичиња😀

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 18.06.2021: Ако добивате „лош сигнал“, важно е да се тргнете настрана и да почекате подобра можност…

Овен Љубов: Не дозволувајте нечие однесување да ве испровоцира на погрешна емоционална реакција. Бидете потрпеливи …