(ВИДЕО)КУЧЕТО Е НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ – Куче ја украло играчката на бебето а потоа смислил како да се оправда!

Толку пати е кажано дека кучето е најдобар пријател, а многу кучиња тоа го докажале со своите постапки.
Ова куче е подготвено да стори сé за бебето на неговите сопственици. Иако на почетокот и ја украл играчката, тој подоцна се искупил.
Имено, додека родителите си играле со бебето, играчката го заинтригирала кучето, па тој ја зел и ја однел. Бебето останало збунето на столчето и на крај почнало да плаче. Кога кучето сфатило дека го расплакало бебето, тој бил подготвен на сè за да го запре плачот на бебето.

Тој започнал да ги собира сите нејзини играчки низ собата и да ги носи на нејзиното столче, тој дури земал џојстик од полицата, поради што мораше да ползи, а потоа ја истуркал целата кутија со играчки до бебешкото столче.
Љубов!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Путерот е неверојатен ХИДРАНТ за кожата на лицето! За секое нанесување, кожата ќе ви каже БЛАГОДАРАМ!

Доколку сè уште немате „путер за тело“ во вашето шкафче за креми, сега е вистинско …