Серија за нивниот живот: Викторија и Дејвид Бекам ја продале приватноста за 16. милиони фунти

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам (45) и неговата сопруга Викторија Бекам (46) потпишале договор со продуцентската куќа „Нетфликс“ вреден 16. милиони фунти.


Двојката, која тежи 769. милиони фунти, ќе снима серија во која ќе бидат прикажани невидени моменти од нивното семејство од секојдневниот живот, а на сето тоа се согласиле бидејќи сакале камера да ги забележи семејните моменти.


 

View this post on Instagram

 


I can still hear the fans cheering 19 years later, thank you for making this one of the best days of my life ♥️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 @england

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Шоуто ќе се врти околу животот на Дејвид и секој ден ќе го следи снимателска екипа. Гледачите исто така ќе можат да видат смешни моменти од минатото кога Дејвид и се додворувал на Викторија.
„Серијата на Нетфликс ќе прикаже сосема поинаква страна на Дејвид, онаа што јавноста многу ретко може да ја види“, изјавил извор близок до семејството.

„Секој во семејството на Давид е архивист. Тие гордо ја документираа неговата кариера уште од момче и ги чуваа сите стари исечоци од локалните весници, училишни записи и тимски фотографии“, додал изворот.
Неговите колеги од Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, Рајан Гигс и други исто така ќе зборуваат во серијата…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЈА ПРЕКИНАЛ прошталната турнеја: Елтон Џон има корона, откажал два концерта во САД

И’ покрај фактот дека бил вакциниран и со третата доза, Елтон Џон се заразил со …