(ФОТО) После два пропаднати брака најубавата холивудска глумица повторно се омажила

Актерката Скарлет Јохансон се омажи за актерот и комичар Колин Јоста, пренесува Си-Ен-Ен.
Како што објавија на социјалните мрежи на хуманитарната организација Meals on Wheels, парот се венчал за време на викендот на „интимна церемонија на која присуствувале најблиското семејство и пријатели“.


Скарлет и Колин се свршија во мај минатата година, а пред тоа беа во врска две години.


Ова е прв брак на Колин Јост, а Скарлет досега беше во брак двапати: со актерот Рајан Рејнолдс и со францускиот новинар Ромен Дуриак, со кого има и ќерка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Во клиника за абортуси жена нарекла кукавица: Поради реакцијата снимката е хит!

КОГА 26-годишната Венди Гроф не се грижи за своите четири деца или не ја води …