Дневен хороскоп за понеделник, 26.10.2020: Внимание на љубовен план за Овни, Близнаци,Скорпија, убави моменти за…

Овен
Љубов:
Во афект, не правете работи што ја иритираат вашата сакана личност. Непотребно предизвикувате нечие незадоволство.
Работа:
Набрзина сте прифатиле нечија понуда и сега ви преостанува само да жалите за тоа што сте го кажале или направиле пред вашите соработници.
Здравје:
Ќе ви годи некој вид спортска активност.

Бик
Љубов:
Вие знаете како да блеснете во полн сјај и да оставите силен впечаток на личноста што ја сакате. Делувате самоуверено.
Работа:
Треба да се прилагодите на новите услови. Креативноста изразена од вашите соработници треба да се искористи на практичен начин.
Здравје:
Поттикнете ја романтиката и благородноста, како рецепт за добро расположение.

Близнаци
Љубов:
Нема потреба да се сомневате во нечии зборови или приврзаност. Анализирајте ја повнимателно личноста за која се грижите.
Работа:
Договорот што го имате ветува успех, важно е попрецизно да ги дефинирате вашите интереси во различни насоки.
Здравје:
Вие сте во одлична психо-физичка форма.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Пред нас е најмоќниот период во годината: Замрачувањето на Месечината ќе им го закомплицира животот на овие знаци!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …