(ФОТО) ЧУДНА СИТУАЦИЈА – Кевин Бекон и сопругата Кира во емисија дознале дека се роднини: Актерскиот пар во брак е 32. години а ова сознание ГИ ШОКИРАЛО!

Кевин Бекон и Кира Седгвик, иако се во хармоничен брак 32. години, се чини дека не знаат сè еден за друг.
Славниот актер и неговата сопруга во шоуто што го проучува семејното стебло на славните дознале дека во нивните вени тече иста крв..


По првиот шок, откако дознале дека не се само маж и жена, за нив двајца следело олеснување, бидејќи било откриено дека се деветто колено. Кевин и Кира се во брак од 1988. година и имаат две деца, синот Тревис (22) и ќерката Сосиа(19).

“Таа е љубовта на мојот живот, веднаш го знаев тоа. Но, кога таа влезе во мојот живот, мојата кариера беше на дното. Сепак, се случи љубов и нашите деца почнаа да се раѓаат, а понудите за филмови конечно почнаа да се нижат“, опишал во една прилика Кевин.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) „76 дена“ – документарен филм за раѓањето на корона

Пациентите тропаат на врата и молат да бидат примени во преполните болници, здравствен работник се …