(ВИДЕО+ФОТО) Адел го воодушевила интернет со тенкиот струк па сите ги насмеала кога открила зошто ослабнала

СЛАВНАТА пејачка Адел со месеци привлекуваше внимание со својата трансформација. Фановите со нетрпение го очекуваат секое нејзино ново појавување во јавноста, па самата најава за нејзиното гостување во популарната емисија Saturday Night Live предизвика вистинска вознемиреност на социјалните мрежи.


После шоуто, единствено за што се зборува е витката половина на пејачката, а многумина се смееја на нејзината шега на нејзина сметка. Тоа е, објаснување зошто изгуби толку многу килограми.
„Знам дека изгледам навистина, многу поразлично, откако последен пат ме видовте“, започна 32-годишната пејачка.


Како што вели таа, „поради сите ограничувања поврзани со ковид-19 и забрани за патување“, таа морала значително да го намали багажот и количината на работи што би ги зела на патувањето.
„Можев да земам само половина од себе, и ова е половината што ја избрав“, заклучила Адел.

„Не ја препознав се додека не проговори“, коментирал еден обожавател.
“Изгледа како сосема друга личност! Не можам да верувам колку е слаб нејзиниот струк”, се согласил другиот придружник.


Да потсетиме, Адел изгуби вртоглави 45 килограми по љубовниот бродолом и разводот од Симон Конечки. Покрај тоа што се грижеше за своето ментално здравје, таа започна да тренира и се подвргнала на диета Сиртфуд, што резултираше во неверојатна трансформација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) „76 дена“ – документарен филм за раѓањето на корона

Пациентите тропаат на врата и молат да бидат примени во преполните болници, здравствен работник се …