(ФОТО) Ирина Шајк ВО КУЌАТА НА ВЕРСАЧЕ позирала гола за „Вог“: Ги покрила само интимните делови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позирала гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки.
Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано.
„Многу сум среќна што бев во една многу посебна куќа на Версаче во Милано“, рекла Шајк во описот на фотографијата на Инстаграм.


Убавата Ирина во ноември ќе се најде на насловната страница на чешкиот и словачкиот Вог.
Во многу отворено интервју за британски Вог, Шајк еднаш зборуваше за животот на самохрана мајка, велејќи дека се чувствува како да е на „ново тло“ и дека мора да се прилагоди на новите услови за живот.

View this post on Instagram

💎

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Неповторливиот Божо Вреќо во ноември доаѓа во Скопје, картите пуштени во продажба

Лирскиот тенор со ангелски глас што преку звук ги отсликува најдлабоките емоции, Божо Вреќо, на …