(ВИДЕО) Девојка дошла во продавница во тесен (еластичен) фустан а потоа одеднаш го кренала и вешто ставала продукти…

Таа имала јасна цел и размислувала само за тоа
Надзорна камера во продавница во рускиот град Краснодар снимила девојка како краде намирници.
Девојката, очигледно претходно се подготвувала за „мисијата“, дошла до продавницата со кратко здолниште, кое одеднаш го кренала пред фрижидерите и започнала да турка некои производи…

Во исто време, таа не украла една туку неколку намирници, а застанала само кога видела непознат маж како минува зад неа.
Девојката не знаела дека во посебна просторија од продавницата седел човек задолжен за безбедност и сигурност на објектот, па била фатена на касата и пријавена во полиција.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Добитник на наградата GLOBAL TEACHER PRIZE: Најдобриот наставник на светот добил милион долари и половина веднаш поделил

Учител од рурално училиште во Индија, пофален поради залагање за подобрување на образованието на девојчињата,е …