(ФОТО) Ѕирнете во луксузната вила на Кејти Пери и Орландо Блум

Поп-sвездата Кејти Пери и нејзиниот свршеник Орландо Блум купија нова луксузна вила во Калифорнија. Според Дејли Меил, тие и платиле нешто помалку од петнаесет милиони долари.
Луксузната вила со поглед на океанот се наоѓа во близина на вилата во која моментално престојуваат Меган Маркл и принцот Хари.
Самата вила има повеќе од десет огромни соби. Неколку спални соби, неколку бањи, голема дневна соба и канцеларија. Покрај главната куќа на имотот, има и помала вила која има две бањи и две големи спални соби. Исто така постои и голем базен во градината.
Фотографиите можете да ги видите подолу.©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

КОЛКУ ДОЛГО МАЖОТ МОЖЕ ДА ИЗДРЖИ БЕЗ СЕКС: Ќе се изненадите од овој податок!

Велат дека сексот е од пресудна важност за двата пола – нешто како храна и …