(ВИДЕО) СМЕШНО НО И ТАЖНО – Погледнете поради што црногорска водителка станала хит на интернет!

Никој не се нашол да и помогне
Непријатни ситуации им се случуваат на сите, вклучително и на нив, а она што е добро е што тие се доволно обучени за да брзо поправат се. Или не.
Понекогаш едноставно им се случува непредвидена ситуација во секунда, па затоа се принудени да реагираат брзо и да се однесуваат како ништо да не се случило. Пример за тоа е оваа водителка од Црна Гора, која водејќи ја програмата се закашлала.
Иако и било многу тешко да зборува и едвај доаѓала до здив, успеала да ги прочита вестите до крај, а нејзиното видео стана вирално на социјалните мрежи.
Секоја чест на водителката но како никој не се најде да и донесе чаша вода…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ШЕХЕРЕЗАДА И СУЛЕЈМАН ЧЕКААТ ЌЕРКА: Глумицата организирала ЗАБАВА на која го открила полот на бебето – И се остварила желбата!

Актерката Бергузар Корел, попозната како Шехерезада и нејзиниот колега и сопруг Халит Ергенч, кој го …