(ВИДЕО+ФОТО) Солзи радосници од Сара Мејс: „Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials? И тоа со вистинското име на мојата земја?“

„Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials 😲😲🤭🤭?!? 🎉🎉🎉💃💃💃 

И тоа со вистинското име на мојата земја🤭😲??!!

Плачам од радост….. сериозно….😭😭😭🎉🎉🎉💃💃💃🎊🎊🎊❤️❤️❤️“, напиша Сара Мејс на нејзиниот профил на Фејсбукк и сподели видео и фотографии
Повелете премиерно live session од мојата “Донка од Македонија” 🎶🎶🎶

 

Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials 😲😲🤭🤭?!? 🎉🎉🎉💃💃💃 И тоа со вистинското име на мојата земја🤭😲??!!Плачам од…

Gepostet von Sarah Kostadinovska am Montag, 19. Oktober 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) 5. напитоци кои се пијат пред спиење: Додека спиете, црниот дроб се чисти, килограмите се топат, телото се подмладува!

Овие производи совршено го чистат црниот дроб и ги топат масните наслаги. За да го …