Славниот глумец открил:„Мојот татко умре среде водење љубов!“

Во НЕГОВИТЕ мемоари, актерот од Greenlight, Метју Меконахи, ќе зборува за неговиот приватен живот, а темата што предизвика големо внимание е смртта на неговиот татко.
Во статија за „People“, Меконахи откри дека неговиот татко Jamesејмс Доналд Меконахи починал на најдобар можен начин – во кревет со сопругата Кеј.
„Мама ме повика.’Татко ти почина’. Колениците ми се тресеа. Не можев да верувам. Татко ми умре. Никој и ништо не можеше да го убие. Освен мајка ми. Тој секогаш ми велеше на мене и на моите браќа: ‘Момци, кога ќе заминам, ќе биде додека водам љубов со вашата мајка’. И тоа се случи. Тој имаше срцев удар за време на оргазмот“, рекол тој.

Џејмс починал во 1992л година, а тој и Кеј имале бурни односи. Тие се развеле двапати а се венчале трипати. После третата венчавка, тие го зачнале Метју.
“Тие беа насилни во некои моменти. Како што објаснив во книгата, така комуницираа. Тие се разведоа двапати, се венчаа трипати. Тоа навистина беше Тихиот океан среде бура”, опишал оскаровецот.

На почетокот на оваа година, Метју се обидел својата 88-годишна мајка да ја спои со три години постариот Џејмс Грант, таткото на Хју Грант.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) 5. напитоци кои се пијат пред спиење: Додека спиете, црниот дроб се чисти, килограмите се топат, телото се подмладува!

Овие производи совршено го чистат црниот дроб и ги топат масните наслаги. За да го …