ГЛУМИЦАТА ПРИЗНАЛА – „Во момент станав малечка и безначајна“: Ангелина Џоли пропаѓа поради Бред Пит!

Поранешната холивудска двојка Бред Пит и Анџгелина Џоли се уште се борат околу старателството над нивните шест деца, а како одминува времето, ситуацијата станува сè понапната.
И, иако многумина можеа да помислат дека ова судење ќе заврши наскоро, Бред Пит и Ангелина Џоли од рочиште во рочиште нè уверуваат во спротивното.
Извори блиски до двојката, за странските медиуми, постојано истакнуваа дека актерот иле воените секири“, па дури и започнале со терапија, со цел, според нив – да бидат подобри родители на своите деца и да ги ставаат своите кавги во втор план во однос на нив, се чини дека обидот за цивилизиран соживот не успеал.


Во едно интервју, Ангелина открила дека е во многу тешка ментална состојба и дека нејзината сила и енергија и ја обезбедуваат деца.
“Мојата сила доаѓа од моите деца. Сите родители знаат дека во нив постои таа сила која постојано расте. Не знам од каде потекнува мојата вера, но сигурна сум дека сум во преоден период. Тоа е како да се враќам на моите корени, и се изгубив себеси. Мислам дека започна кога се ближеше крајот на мојата врска со Бред“, рекла Ангелина, која се присетила на тој момент.


„Тоа беше комплициран период, не можев да се препознаам, станав мала, скоро безначајна. На крајот, се соочив со некои здравствени проблеми. Сето тоа ме потсети дека сум среќна што сум воопшто жива”, изјавила Ангелина. за странските медиуми.
Сепак, поради своите деца, таасе обидува да истрае во сè.


„Понекогаш ми е толку тешко да се соочам со животот затоа што се чувствувам како да тонам, но тогаш се сеќавам дека поради моите деца морам да останам силна. Тие мораат да имаат некој на кого може да се потпрат кога им е тешко и затоа таа поддршка мора да биде солидна и не смее да се урне“, рекла актерката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Фатална глумица поради која двајца глумци ги оставиле своите жени

Скандалите поврзани со фаталната британска актерка Лили Џејмс штотуку почнуваат. Се чини дека Доминик Вест …