(ФОТО) Софија Вергара позирала потполно гола

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот
Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело.
Актерката е активна на социјалните мрежи, па често објавува фотографии од 90-тите години. Сите се согласуваат за една работа, Софија и’ денес изгледа исто толку добро.

На својот профил на Инстаграм, таа потсети на една од снимките кога беше фотографирана целосно гола во када.
Покрај фотографијата на која позирала гола, на Инстаграм, Вергара објавила и неколку фотографии во костим за капење.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Солзи радосници од Сара Мејс: „Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials? И тоа со вистинското име на мојата земја?“

„Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials ?!?   И тоа со вистинското …