(ФОТО) Кардашијан ги покажала тангите, фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата.
Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила црвените танги што ѕиркаат од под фустанот.

Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Givenchy, но обожавателите најмногу коментирале дека ги покажува тангите.
„Те молам, не ги враќај тангите во мода“, „Жено, ти се гледаат тангите“, „Ах не, сега ова ќе биде нов тренд“, „Да, Ким, гледаме танга, во ред е“, „Тебе те сакам, но тие танга направија да изгледаш ефтино“, се само дел од коментарите.
Трендот за прикажување долна облека повторно го започнаа Дуа Липа и Бела Хадид, а Ким потврди дека овој омразен тренд се врати и дека танги ќе гледаме насекаде.

View this post on Instagram

🧸2 cute 2 function 🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Фатална глумица поради која двајца глумци ги оставиле своите жени

Скандалите поврзани со фаталната британска актерка Лили Џејмс штотуку почнуваат. Се чини дека Доминик Вест …