ПРИВЛЕКОЛ ВНИМАНИЕ – Кевин од филмот „Сам дома“ шетал мачка во количка:Минувачите го гледале неверувајќи што се случува!

Актерот Меколи Калкин, попознат како Кевин од култниот филм „Сам дома“, повторно е во центарот на вниманието. Тој шетал низ Лос Ангелес со својата долгогодишна девојка Бренда Сонг, а тој возеше мачка во количка додека таа го шетала кучето.
Иако оваа сцена била смешна за минувачите, количките за миленичиња веќе не се реткост и многу познати личности ги купуваат. Фановите се шегувале со него и му пишувале дека мачката му е како бебе.


Иако на многумина им е тешко да поверуваат дека момчето од филмот „Сам дома“ пораснало, тој неодамна го прослави својот четириесетти роденден.
Калкин е познат по тоа што често се шегуваше на Твитер, па се шегуваше и на својот роденден на темата години, пишуваат корисниците на социјалната мрежа Редит.
„Еј луѓе, дали сакате да се чувствувате стари? Јас сум 40. Добредојдени сте. Сега кога имам 40. години, време е да влезам во средовечна криза. Мислам дека ќе одам на сурфање. Дали имате предлози”, напишал актерот. и предизвикал лавина коментари.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ЛАРА ФЛИН БОЈЛ – Ѕвездата на „Твин Пикс“ ретко се појавува во јавноста, многумина сметаат дека изгледа непрепознатливо

Лара Флин Бојл беше ѕвезда на серијата „Твин Пикс“ во раните 1990-ти. После тоа таа …