(ВИДЕО+ФОТО) Девојка од милион долари: Ќерката на Жан Клод Ван Дам тргнала по татковите стапки!

Продорен поглед, шармантна насмевка и, се разбира, зачудувачки шпаги. Оваа дама е вистинска убавица и сериозна спортистка, и тоа не е изненадувачки, бидејќи таа е ќерка на Жан-Клод Ван Дам. Бјанка веќе постигна голем успех во спортот и филмот, а нејзиниот татко секако е горд на неа.

Бјанка Бри наследила неверојатен изглед и неверојатна флексибилност од нејзините родители. И покрај нејзиниот елегантен и навидум кревок изглед, таа лесно изведува вртоглави скокови и трикови.
Бјанка за спорт се интересирала во раното детство, таа особено сакала лизгање на мраз.

Со текот на времето, Бјанка се интересирала за борбени вештини и сега лесно ги изведува акробациите на нејзиниот татко.
Тие често вежбаат заедно, а понекогаш дури и спарираат.

Ван Дам е пример за неговата ќерка и таа е негова голема гордост.
Бјанка решила да ги следи стапките на нејзиниот татко и во филмовите, па така во 2012. година таа имаше централна улога во „U.F.O.“, и оттогаш учествувала во уште 10-ина филмови како актерка, продуцент, сценарист и уметник.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Фатална глумица поради која двајца глумци ги оставиле своите жени

Скандалите поврзани со фаталната британска актерка Лили Џејмс штотуку почнуваат. Се чини дека Доминик Вест …