ПРИМЕРНО семејство кое сите го гледаат со ЧУДЕЊЕ: Прабабата има 59., бабата 40., а мајката 16. години!

Никој во нивната околина не може да сфати кој со кого е и како функционираат
Во Швајцарија, можете да наидете на сите видови приказни, но ретко на оние што се судираат со општиот морал и спартански примери на луѓето навикнати исклучиво на правила и дисциплина.
Затоа, ова семејство е истовремено омилено, но главно треба да се избегнува во соседството. Причината за тоа е што во него живеат три мајки и едно бебе.
Матријархалниот круг неодамна успешно го затворила 16-годишната Фиор од Цирих, која зимата откри дека е во третиот месец од бременоста.
Нејзината 40-годишна мајка и 59-годишна баба на извесен Дејвид (17) веднаш и честитале за тоа.И, чудно за сите, немало навреди.
„Тоа беше шок“, рекла Фиор за Блик, која од 23. јуни ја има малата Адиела.
И’, додека родителите на Фиора како и родителите на Швајцарецот биле лути и разочарани, мајката и бабата на Дејвид веднаш ја земале под свое и таа сега живее во куќа со нив две и бебето. И со Давид, се разбира.
Семејството на Давид потекнува од Бразил, Швајцарија и Доминиканската Република и им помага на родителите тинејџери секогаш кога е тоа можно.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НЕВЕРОЈАТНО дејство на јодот: Го засилува ефектот од вакцината и го јакне имунитетот

Јодот е практично незаменлив како антибактериско и антивирусно средство Заштитата што вакцината ќе ја обезбеди …