Овие 3. хороскопски знаци немаат среќа во 2020. година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Годината 2020. не беше особено добра за никого, но, ако се верува на астрологијата, за некои луѓе сепак беше потешка. Најнесреќни оваа година беа три хороскопски знаци, кои веројатно едвај чекаат да дојде 2021. година што е можно побрзо, пишува We Mystic.

Терезија
2020 година не беше добра година за Терезиите и тие треба да избегнуваат какви било ризици бидејќи резултатот е многу веројатно неповолен за нив. И во оваа година немаат среќа во љубовта, па затоа треба внимателно да влегуваат во врски и добро да внимаваат во кого имаат доверба.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Португалка земала пари од фудбалерите, Кристијано бил оштетен за повеќе од 250.000 фунти

Жена која работи како туристички агент оштетила познати фудбалери и менаџери, а најлошо, меѓу нив, …