(ВИДЕО) Најмоќен тренинг за рамен стомак: За 7. дена го топи салото и го затега мускулите!

Со овој тренинг е лесно е да се достигнат силни и дефинирани мускули…
Со овој тренинг, по само 7 дена, ќе ги забележите резултатите во изгледот. Вежбите се насочени кон стомачните мускули и ги затегнуваат и обликуваат. Иако тренингот трае само 5. минути, тој е со висок интензитет, па можно е да се постигнат добри резултати за кратко време.
Фитнес инструкторката, Лили Сабри, гарантира дека по првиот круг на тренинг за една недела, ќе го намалите обемот до 2. сантиметри. Ако продолжите редовно да тренирате, ќе имате дефинирани стомачни мускули за еден месец.
Таа советува исхраната да се редуцира, да се елиминираат газирани пијалоци, слатки и премногу солена храна, бидејќи тоа влијае на отекувањето на стомакот.
Во видеото пгледнете како изгледа тренингот:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) РУСИНКИТЕ СЕ КОЛНАТ ВО ОВОЈ НАПИТОК ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Благодарение на него, тие се толку витки!

Само измешајте ги двете состојки и пијалокот е подготвен Русинките се познати по витката линија …