(ВИДЕО) Го урнала ТикТок! Мажите тајно ги гледаат нејзините снимки: Преубавата Сара обожува да вешба ТОПЛЕС!

Снимките со оваа девојка во главна улога се апсолутен хит на апликацијата…
Убавата и сексипилна Сара Ен ја следеа десетици илјади луѓе на Инстаграм и Јутјуб, а тој број беше неверојатно зголемен кога таа започна да вежба топлес.
Во еден пост, Сара истакнала дека се чувствува попријатно и поприродно без ништо на себе, што воодушевило огромен број мажи.

@sarah.annneWe hold so much power when we don’t tear each other down but pull each other UP 💪🏻❤️ ##fyp ##womenempowerment ##pullupchallenge ##forthegirls ##love


♬ LIZ SANCHEZ FOCUS TRANSITION – L I Z S A N C H E Z


Така, една нејзина снимка е погледната дури 9,3 милиони пати, а и другите не заостануваат многу зад неа. На „посилниот“ пол особено му се допаѓаат вежбите на Сара кога се врти околу гредата и шипките.
„Не гледам што е проблемот со топлес. Ако мажите можат дури и во паркови да тренираат без маици, зошто да не смееме ние жените“, вели 21-годишната убавица од САД на општо задоволство на мажите.

@sarah.annneReply to @aaronmj3 I find men’s chests to be incredibly attractive/distracting as you see mine. The difference is, you’re not expected to be modest.


♬ original sound – sarah

„Ти си она во што веруваш и ако го слушате општеството кое однапред ви дава слаба позиција, тогаш тоа и сте“, додава таа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот …