(ФОТО) Секогаш на услуга: Има 150. деца а спермата „ја донира“ по природен пат!

JOE Donor неодамна тропна на врата од куќа во западен Лондон и однапред знаел што ќе се случи. Вратата му ја отворил лезбејски пар кој дотогаш не го познавал, а единствена желба им била да имаат заедничко дете. Џо го пронашле на Фејсбук каде ги рекламира своите услуги за донирање сперма, но исклучиво „природно“.
Затоа, тој однел една од жените во една соба горе и, и покрај тоа што никогаш претходно не се сретнале и фактот дека нејзиниот партнер бил на само неколку метри, тие имале сексуален однос.
Потоа тој си заминал а на заминување кажал реченица што станала негов заштитен знак: „Среќно и се надевам дека ќе имаш добри вести за две недели“.
„Беше ПИ“, објаснува тој.
Под ова тој подразбира „делумичен однос“ – секс без бакнување или галење. Тој исто така нуди НИ, природен однос и ВИ, вештачка врска.
“Природниот однос е навистина водење љубов, онака како што би можеле да имате на првиот состанок”, рекол Џо. “Значи, во спалната соба нема гимнастика, туку бакнување и галење. Вештачка врска е кога користите месо од мисирка”.
Додека вештачката врска вклучува употреба на шприц за полнење на мисирката. Сперма се става во шприцот и на тој начин се инјектира во вагината. Тој исто така ја испраќа својата сперма по пошта.

My recent appearance on ITV's "This Morning"https://youtu.be/MKl2h1UUjzY

Gepostet von Joe Donor am Montag, 5. Oktober 2020

Како што вели, многу луѓе сакаат да имаат дете на „старомоден начин“, и тој им помага во тоа. Тој се тестира за сексуално преносливи болести еднаш годишно, но и почесто ако тоа го бараат неговите клиенти. Но, тој признава дека не ги проверува медицинските досиеја на своите клиенти затоа што верува дека желбата за дете носи со себе одредена доза на зрелост и одговорност.
„Секогаш постои ризик затоа што ова што го работам не е регулирано, но и жените прават прегледи за време на бременоста, па наскоро ќе откријат дали се заразени со сексуално пренослива болест, што никогаш не се случило“, истакнува тој.
Тој вели дека досега имал помалку од 200. партнери, а открил и дека има околу 150. деца ширум светот. И покрај препораките за социјално дистанцирање, тој оплодил дури пет жени за време на карантинот.
Исто така, неколку жени одлучиле да го напишат неговото име на изводот за родените на нивните деца, и тој признава дека не би имал ништо против оние деца што го нарекуваат татко. Но, со повеќето деца ретко се гледа.
“Секако, тие ја носат мојата ДНК, но одлуката им ја оставам на мајките. Ако сакаат да ми испратат фотографија, одлично. Ако ме блокираат веднаш штом ќе го направам тоа што треба,и тоа е добро”, вели Џо, кој анонимно ја донира својата сперма со тоа што го крие своето вистинско име.

I had a bit of a scare, there was a drop in hcg reported and already had a dnc scheduled however in a follow up…

Gepostet von Joe Donor am Mittwoch, 26. Juni 2019

Тој исто така истакна дека не наплаќа за неговите услуги, туку дека тоа го прави за да им помогне на другите.
Тој го започна својот „бизнис“ пред 12 години откако сфати дека сака да им помага на луѓето, но изненадувачки, неговите родители не знаат што прави „иако се свесни дека има неколку деца“.
Иако некои го обвинуваат дека го сторил сето ова за да го подигне сопственото его, тој негира.
“Уживам во знаењето дека моите деца трчаат наоколу. Запознав околу 50. од нив, видов некои кога се родија, но не од тогаш”, изјавил тој за The Sun.
За жал, поради природата на оваа работа, тој сè уште е сам затоа што не успеал да одржи никаква љубовна врска. Тој исто така признава дека по неговите „сесии“ понекогаш се раѓаат подолги врски, но тие завршуваат во моментот кога неговите партнери сакаат нешто „постабилно“. Исто така, некои од неговите клиенти кријат од своите партнери дека останале бремени, но тоа не го загрижува затоа што верува дека тој не е тој што изневерува, туку тие.
Тој потсети и на непријатната ситуација во која една жена го ангажирала без знаење на нејзиниот сопруг.
„Всушност, таа организираше оргии затоа што не сакаше тој да ја знае вистината – дека само таа и јас навистина сме важни затоа што таа сака да остане бремена. Но, кога нејзиниот сопруг ја дозна вистината, тој почна да мавта со пиштолот и јас едвај успеав да избегам”, рекол тој.
Џо патувал во Америка, Аргентина, Италија, Сингапур, Филипини и Велика Британија донирајќи ја својата сперма и признава дека неговите клиенти понекогаш се грижат за можен инцест. И покрај сè, неговата цел е да донира сперма што е можно подолго.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

10 ефтини и здрави намирници што треба да ги имате во вашето мени

КОМБИНАЦИЈАТА на губење работа и поскапување на одредени намирници натера многу луѓе да размислат што …