(ФОТО) ДА НЕ ПОВЕРУВАШ – Човек кој работел како водоинсталатер ги сликал најлудите призори кои ги видел на работа

Дечкото што го користи прекарот „Bfizzle“ на Интернет две години работел како водоводџија и решил да сподели фотографии од некои најчудни работи што ги видел на работа.
Во тие две години, тој исто така имаше повеќе од доволно време да наслика многу необични сцени. Некои од нив може да ве насмеат, други може да ве изненадат, а има и такви кои дури и малку ќе ве шокираат. 😅
Погледнете сè што наиде додека работел како водоводџија.

„Како воопшто да дојдете до хартијата?“

„Некој оставил свеќи на казанчето, еве што се случило.“

„Оваа слика ја направив во кинески ресторан“.

„Ако сакате да ги миете рацете, ќе мора малку да си играте со клештите“.

„Тие се прашуваа зошто им е запушен одводот“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ – Непобедливото дуо направило УРНЕБЕС! Еве како татковците се грижат за своите ќерки и им прават фризури

Уживањето на татковците и ќерките е секогаш забавно со различни авантури … Има ли нешто …