(ВИДЕО) Иван и се осветил на девојката за измамата и се’ СНИМИЛ, а потоа следел нејзиниот СУРОВ ОДГОВОР!

Еден измамен млад човек решил да и се одмазди на својата девојка
Млад човек по име Иван Сервантес од американската држава Арканзас, снимил видео што станало вистинска сензација на Интернет и собрало скоро 3,5 милиони прегледи.
Откако дознал дека девојката го изневерила, тој пронашол начин да и се одмазди. Тој решил да употреби бушалка за да го уништи паркетот во собата, а сето тоа го снимил со камера на мобилниот телефон и го поставил на Тик Ток.
Откако и го уништил подот за кој и помогнал да го стави, Иван ја забележа и реакцијата на неговата девојка, која била зачудена: „Што ме затекна кога се вратив дома? Целиот кат го нема. Тоа беше многу детско од тебе“, се слуша девојката како вика на снимката, а откако не добила одговор, му рекла дека не е ни чудо што го изневерила, бидејќи тој е таков:

@elhispanic100🤷🏻‍♂️ ##IceCream ##fyp ##viral ##comedy♬ For The Night – Pop Smoke


„Дали е тоа сè што имаш да ми кажеш? Многу си детинест. Не е ни чудо што те изневерив. Ми треба маж. Можеби ти не можеш да бидеш тоа, затоа што немаше татко, ниту тој не те сакаше. Нема да постигнеш ништо во животот затоа што си премногу детинест“, викала таа.


@elhispanic100Reply to @amen.khanacademy pt2 ##fyp ##viral ##crazygirl ##foryou♬ original sound – Ivan Cervantes


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) МОЗА БИНТ НАСЕР – Сопругата на катарскиот шеик стана модна икона на СП, нејзините комбинации привлекуваат внимание

Моза бинт Насер, сопругата на поранешниот емир на Катар, шеикот Хамад бин Калифа Ал Тани, …