(ВИДЕО) ШОКАНТНО – И’ тоа е можно;: Србин пуштил вода од чешма а потоа ја запалил

На изненадување на многумина, водата почнала да гори
Шокантна сцена е снимена во селото Стајичево близу Зрењанин во Србија, каде може да се види како водата гори, загрижило многу граѓани во околината на овој град. Имено, на Твитер се појавило видео на кое се гледа како човек пушта вода од чешма и потоа ја пали со запалка.
На изненадување на многумина, водата почнала да гори, што предизвикало бурни реакции на социјалните мрежи. Корисниците се прашувале што има во цевките, па се споменувале гас, метан, арсен. Патем, локалното население од оваа област со години се бори со квалитетот на водата, иако забраната за употреба на вода за пиење од градскиот водовод била укината во мај.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕСТ ЗА ЛИЧНОСТ на Фројд: Одговорете на осум кратки прашања и дојдете до најдлабоката точка на вашата потсвест

Одговорите нека бидат она на што прво ќе помислите Зигмунд Фројд се смета за татко …