(ВИДЕО) 10. филмови поради ќе плачете „како дожд!“

Без разлика дали имате причина или не, понекогаш едноставно ви се плаче. Дури и психолозите велат дека тоа е добро. И, ако веќе треба да го направите тоа, зошто да не биде со некој филм?
Затоа, составивме список со 10. филмови на кои ќе плачете како дожд. Што чекате? Ќебе во едната рака, марамчиња во другата и плачењето нека почне.

Never Let Me Go

Lion

Call Me By Your Name

The Fault In Our Stars

Finding Neverland

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …