(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е бесниот сопруг!


Швалерот се дал во бегство преку терасата и тоа со помош на завиткан чаршав, додека таа му ја фрлала гардеробата.
Меѓутоа, лутиот маж успеал да му се вмеша во бегањето, па прво се пресметал со сопругата а потоа тргнал во пресметка и со мажот…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска во Македонија се регистрирани 1085. нови случаи на Ковид 19: Починати се 12. лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 3294 тестирања, а регистрирани …