(ВИДЕО) Почнал да сече модар патлиџан за ручек – Скоро се онесвестил ШТО почнало да излегува од зеленчукот!

Следбениците биле згрозени од глетката…
Почнал да сече модар патлиџан за ручек, само што не се онесвести кога видел што почнало да излегува…


И навистина, дури и во ова парче зеленчук, почнале да излегуваат мали ракови од него!
Видеото станало вирално за неколку часа, додека во коментарите, корисниците најмногу коментирале со „јук“, „о Боже, никогаш нема да го јадам тоа“ и „што е ова?“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

5-ти декември, Светски Ден на волонтерството

Волонтерството претставува основа за социјално и економско трансформирање преку кое се обезбедува трајно влијание заради …