(ФОТО) Серијата „Круна“ на Нетфликс важи за најскапа до сега

Официјално е објавен нов трејлер за серијата „Круната“ на Нетфликс, а според првите реакции, фановите се повеќе од воодушевени.

Американските медиуми наведуваат дека ова е најскапата серија што овој стриминг гигант ја има направено досега.
Серијата ја следи приказната за кралицата Елизабета Втора во нејзините млади денови, а прикажани се моменти од нејзиниот приватен живот, кои не и се многу познати на јавноста. Четвртата сезона ќе ја одбележи појавувањето на принцезата Дијана, која ја игра Ема Корин.
Трејлерот беше објавен на официјалниот профил на Нетфликс на Инстаграм.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(Диета) ТИЈАНА ВАКА УСПЕАЛА ДА ОСЛАБНЕ 45. КИЛОГРАМИ: Сега строго се придржува до овој план на исхрана!

Еве што јаде пејачката во текот на денот… Денес Тијана Дапчевиќ (45) може да се …