(ФОТО) ХИТ – Нарачала тепих преку интернет!Кога видела што добила се шокирала!

На интернет видела прекрасен тепих и го порачала, а кога видела што пристигнало на нејзината адреса, горко се покајала за купувањето.
Она што го нарачала и тоа што го добила биле различни како небото и земјата. Сепак, постојат минимални сличности меѓу нив. На пример, во бојата.
Шокот заради погрешната набавка го доживеала британската водителка Лора Вајтмор, на која многу и се допадна шарениот тепих на интернет, кој се продавал во различни големини, па во зависност од тоа, неговата цена била од 43. до 120. евра.
Таа избрала поголем килим а добила „нешто“ што евентуално може да послужи како подна подлога во бањата или за пред влезната врата.
„И така го нарачав ова, и денес го добив ова“, напишала Лора, која слатко ги насмеала своите следбеници на Инстаграм со две фотографии.

View this post on Instagram

So I ordered this… and today, this arrived (SWIPE >) 🙄

A post shared by Laura (@thewhitmore) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ДО КОГА СО ТОЛКУ ПОЧИНАТИ: За изминатите 24. часа во Македонија се регистрирани 404. нови случаи на Ковид 19: ЖИВОТОТ ГО ИЗГУБИЛЕ се 14. лица!

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1524 тестирања, а регистрирани …