(ФОТО) Побезобразно од безобразно: Ријана со новата фотка ја подгреала фантазијата

Ријана успеа да ја подигне температурата кај гледачите пред нејзиното долгоочекувано шоу Savage x Fenty.
На сите им го забрзала пулсот со фотографија која ја објави на Инстаграм во неделата. Таа позира во занесна долна облека.
Сопственичката на многу хитови (32) им оставила многу малку фантазија на своите придружници во проѕирен градник со детали од тантела, додека уживала да се сонча.

Облечена во „врескачки“ градник, Ријана се претстави во жешко издание додека се релаксирала пред нејзината долгоочекувана модна ревија.
Ријана дополнително ја разбуди фантазијата на придружниците со обична темно сина капа и траги од сончање на образите и напиша натпис: „Јас само го штитам својот меланин додека се обидуваат да го искоренат!@fentiskin #FentiSkinStartRs mini gang!”

Но, ова не е прв пат Ријана така да ги рекламира своите производи. Слична поза имаше и во мај со други градници…

View this post on Instagram

savageX.com … @adamselman collab out now.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Солзи радосници од Сара Мејс: „Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials? И тоа со вистинското име на мојата земја?“

„Дали е реално дека се наоѓам на WHD specials ?!?   И тоа со вистинското …