(ФОТО) Нов тренд во Америка!? Ѕвездите се сликаат голи за роденден а меѓу нив и Гвинет Палтроу – ќерката со интересна реакција!

Холивудската актерка Гвинет Палтроу одлучила да направи голи фотографии за нејзиниот 48. роденден. Иако многумина го дочекале ова со ентузијазам, нејзината ќерка не.
Славеничката позирала од профил, ги покрила градите со рацете и лесно ги прекрстила нозете. Бидејќи Гвинет има повеќе од 7. милиони следбеници на Инстаграм, не е изненадувачки што следуваа бројни реакции.
На многумина им се допаднал нејзиниот храбар потег и изглед, но на нејзината ќерка Епл Мартин (16) тоа и пречело.

View this post on Instagram

Summer with my 🍎

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Само неколку секунди по објавувањето на фотографијата, Епл остави коментар „МАМА“, што укажува дека е шокирана од целата ситуација. Тинејџерката не ја криела непријатноста.
Холивудската актерка ќерката Епл ја добила во бракот со првиот сопруг, Крис Мартин.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Преслушајте ја официјалната песна за Европското првенство во фудбал

За нешто помалку од еден месец, на 11. јуни, ќе започне уште едно Европско првенство …