(ФОТО) Славна глумица, после неколку дена брак, го мамела сопругот со неговиот татко: „Ги фатил!“

Бракот на ѕвездата на турските серии, Гокче Бахадир со актерот Али Сандал навистина бил како „сапуница“.
Иако бракот и разводот се години зад нив, медиумите се распишувале за брачната заедница, која траела само една година, а тогаш актерката рекла дека се развеле мирно затоа што не им одело.

Вистината е многу поинаква. Извори блиски до актерката тврдат дека Гокче го изневерила својот сопруг, со неговиот татко Кемал Сандал, кој е познат турски заводник. Наводно, несреќниот Али ги фатил „во клинч“ во неговата куќа бидејќи се вратил од патувањето два дена порано отколку што најавил.

“Покојниот Кемал беше голем заводник. Двајцата влегоа во афера само неколку дена откако тој стана нејзин свекор. Подолго време имаше фатална привлечност меѓу нив, а не ја спречил фактот дека тој е постар од неа 30. години”, пишуваат турските медиуми.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Од понеделник на Сител стартува „Магазин“

ТВ Сител во вистински момент го покренува дневната емисија „Магазин“ која би требало да ни …