(ФОТО) Ангелина Џоли со 16. и 44. години: Прашува на која слика е поубава

Актерската дива Ангелина Џоли на својот Инстаграм профил објави фотографии кога имала 16. години, а сега со 44 години, и на десетици илјади следбеници им понудила да одговорат на која е поубава.


16 или 44? – прашала Ангелина

Како и да е, никој не можел да осе длучи, бидејќи и на двете актерката ве остава без здив со својата убавина.

„Сите години“, „Секогаш преубава“…, преовладуваат одговорите во коментарите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Од понеделник на Сител стартува „Магазин“

ТВ Сител во вистински момент го покренува дневната емисија „Магазин“ која би требало да ни …